• .::TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ::. E-İMZA PORTALI
E-İMZA NASIL ALINIR? Reviewed by Momizat on . Elektronik İmzanızı bireysel olarak Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılardan (E-Güven, Turktrust, E-Tuğra) alabileceğiniz gibi Odamız aracılığıyla da alabili Elektronik İmzanızı bireysel olarak Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılardan (E-Güven, Turktrust, E-Tuğra) alabileceğiniz gibi Odamız aracılığıyla da alabili Rating:
You Are Here: Home » SIKÇA SORULAN SORULAR » E-İMZA NASIL ALINIR?

E-İMZA NASIL ALINIR?

Elektronik İmzanızı bireysel olarak Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılardan (E-Güven, Turktrust, E-Tuğra) alabileceğiniz gibi Odamız aracılığıyla da alabilirsiniz. Odamız E-Güven firması ile kurumsal anlaşma yaptığı için daha uygun fiyatlarla 1, 2, 3 yıllık paketleri satın alabilirsiniz. Bu hizmetimiz 01 Ocak 2014‘de yürürlüğe girecektir. Başvurular elektronik ortamda EMOP/Üye arayüzünden alınacak ve yeni hazırlanan Oda Kimliğinizin üzerindeki çipe güvenli elektronik imza yüklenerek gönderilecektir.

SMM Belgesi alacak üyelerimize ise elektronik imza bedelleri SMM belge bedellerinin içinde tahsil edildiğinden Oda tarafından SMM Belgesi ile birlikte verilecektir.

SMM üyeler için Elektronik İmza Başvuru Formu için tıklayınız . Formun her sayfası ıslak imzalı olmalıdır. Ekine nüfus cüzdanı fotokopisi konulmalıdır.

About The Author

Number of Entries : 28

Leave a Comment

Scroll to top