• .::TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ::. E-İMZA PORTALI
EMO E-İmza Yenileme Videosu Reviewed by Momizat on . http://youtu.be/6PaEUAXsMMc Açıklama Odamız tarafından verilen e-imzanızın kullanım süresi yakında dolacaktır. E-imzanızı yenilemek için aşağıdaki adımları yapm http://youtu.be/6PaEUAXsMMc Açıklama Odamız tarafından verilen e-imzanızın kullanım süresi yakında dolacaktır. E-imzanızı yenilemek için aşağıdaki adımları yapm Rating: 0
You Are Here: Home » MANŞET » EMO E-İmza Yenileme Videosu

EMO E-İmza Yenileme Videosu

Açıklama

Odamız tarafından verilen e-imzanızın kullanım süresi yakında dolacaktır. E-imzanızı yenilemek için aşağıdaki adımları yapmanız ve yine aşağıdaki uyarıları dikkate almanız gerekmektedir.
E-İmza yüklü kartınızı e-imza geçerlilik süresinden önce yenilememeniz durumunda kartınız üzerindeki imza geçersiz olacak ve yeniden kart düzenlenmesi gerekecektir.
E-İmza Yenileme ile ilgili videoya aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz. E-İmza yenilemek için geçerli EMOP Üye şifreniz yoksa veya hatırlamıyorsanız yine aşağıdaki linkten şifre alabilir veya şubenizden şifre göndermesini isteyebilirsiniz.Bu şifre aynı zamanda emo.org.tr uzantılı eposta adresinizin şifresidir.
EMOP Üye Şifresi için: http://emo.org.tr/sifre.php
Saygılarımızla.
Elektrik Mühendisleri Odası
Destek almak için E-Güven’i, Şubenizi veya Oda Merkezi Bilgi İşlem Birimini arayabilirsiniz.

Dikkat!
Bu alandan sadece EMO tarafından verilen e-imza kullanıcıları yararlanabilir. EMO dışı bir kaynaktan alınan imzaları bu ara yüzden yenileyemezsiniz. Eğer 2015 yılında geçerli SMM Belgeniz varsa sistem sizden ücret istemeyecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra PIN kodu gelen e-posta adresinize bir yenileme linki gelecek ve yenileme ile ilgili sizden kartınızı e-imza yazılımları yüklü bilgisayara kartınızı bağlamanızı isteyecektir. Kartınız bağlandıktan sonra e-postanıza gelen linke tıkladığınızda e-imzanız belirttiğiniz süre kadar yenilenecektir. Eğer başvurunuzun üzerinden 1 gün geçmesine rağmen link gelmediyse, PIN kodunun geldiği e-posta adresinizin Junk/İstenmeyen Posta klasörlerini kontrol ediniz.

About The Author

Number of Entries : 28

Leave a Comment

Scroll to top